Kargo ve Taşıma Bilgileri

Kargo ve Taşıma Bilgileri

Kredi Kartı ile Vereceğiniz Siparişlerinizde Banka Onayı Anında Alınabilmekte ve Siparişiniz Hemen Hazırlık Aşamasına Alınabilmektedir.

Havale Siparişlerinizde Yatırmış Olduğunuz Ödeme, Her Mesai Günü Başlangıcında Hesaplarımız Kontrol Edilerek Takip Edilmekte ve Ödemesi Gelen Siparişler Hazırlık Aşamasına Alınmaktadır. Eğer Siparişinizdeki Ürünlerin Tedarik Aşamasında Herhangi Bir Problem Yaşanırsa, Ürünle İlgili Tüm Bilgiler Müşteri Hizmetleri Yetkililerimizce Sistemimizde Kayıtlı E-Mail Adresinize Gönderilmektedir. Satın Aldığınız Ürünler En Kısa Süre İçinde Size Ulaştırılmak Kargo Firmasına Teslim Edilmektedir. Kargo Firmaları Paketleri Teslim Aldıktan Sonra Bulunduğunuz Bölgeye Göre 3 İş Günü İçerisinde, Adrese Teslimat Yapılan Bölgelerde Adresinize, Adrese Teslimat Yapılamayan Bölgelerde İlgili Kargo Şubesine Paketleri Ulaştırmaktadır. Sitemizden Vermiş Olduğunuz Siparişleriniz Kargoya Teslim Edildiklerinde, Sistemimizde Kayıtlı E-Mail Adresinize Siparişiniz ile İlgili Kargo Gönderi Bilgileri Otomatik Olarak Gönderilmektedir.

Ayrıca Sitemize Üye Girişi Yaptığınızda, Hesabım Bölümünden Siparişlerinizi Görüntüleyebilir ve Siparişinizin Durumunu Anlık Olarak Görüntüleyebilirsiniz.

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4